Insta360 Sphere

Kamera sferyczna Insta360 Sphere współpracuje z dronami Mavic Air 2 oraz Mavic Air 2S, dzięki czemu zwiększysz możliwości swojego urządzenia. Pozwala na tworzenie spektakularnych filmów 360° w wysokiej jakości 5.7K. Kamera została wyposażona w 6-osiową stabilizację obrazu FlowState. Mechanizm blokujący urządzenia umożliwia szybki i prosty montaż, a dołączone do zestawu osłony obiektywu zapewniają bezpieczeństwo.

Postaw jakość na pierwszym miejscu

Kamera Insta360 pozwala nie tylko na wykonywanie zdjęć panoramicznych, ale i nagrywanie filmów bez drona w kadrze – zawdzięcza to precyzyjnie ustawionym soczewkom. Urządzenie pomoże Ci też uchwycić zapierające dech w piersiach materiały filmowe 360° w jakości 5,7K/30FPS. Nasycone szczegółami oraz naturalną, żywą kolorystyką ujęcia zostaną nie tylko w Twoich wspomnieniach!

Imponująca stabilność obrazu

Niezawodna stabilizacja, bez względu na panujące warunki. Innowacyjny system stabilizacji FlowState eliminuje niepożądane wstrząsy, dzięki czemu możesz tworzyć wyjątkowo płynne ujęcia, nawet podczas dynamicznych nagrań.

Uwolnij swoją kreatywność

Skorzystaj z dostępnych trybów, aby nadać swoim materiałom unikatowy charakter. Kamera obsługę funkcję HDR, która pozwala uzyskać wyrazistą kolorystykę obrazu, nawet w trudnych warunkach. Tryb Starlapse umożliwi Ci wykonywanie zachwycających zdjęć gwiezdnych szlaków. Po zmroku włącz tryb Night Shot i uchwyć naturalne, wyraźne kadry miasta nocą. Do Twojej dyspozycji jest również tryb Interval, Burst, Timelapse, Timshift oraz Loop Recording. Daj się ponieść kreatywności – Twoje możliwości są nieograniczone!

Wyjątkowo łatwy montaż

Instalacja kamery nie sprawi Ci żadnego problemu. Wygodny mechanizm blokujący pozwoli Ci błyskawicznie przymocować urządzenie do drona Mavic Air 2/2S. Nie musisz też obawiać się, że dron zostanie uszkodzony – jednoczęściowa konstrukcja jest w pełni bezpieczna dla drona. Co więcej, zapewnia jeszcze większy poziom bezpieczeństwa podczas lotu.

Nagrywaj bez ograniczeń

Ciesz się długim czasem nagrywania. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator o pojemności 1050mAh, który pozwala na 48 minut pracy. Możesz więc swobodnie zwiedzać okolicę i tworzyć niesamowite ujęcia. Samo ładowanie akumulatora zajmuje około 100 minut. Z łatwością odnowisz w nim energię za pomocą kabla USB-C oraz dowolnej ładowarki sieciowej.

Lataj ze spokojem

Lataj bez obaw o bezpieczeństwo swojego drona. Kamera Sphere w żaden sposób nie wpływa na jakość sygnału GPS drona – nie musisz więc martwić się utratą sygnału w najmniej odpowiednim momencie. Osłony obiektywu, które znajdziesz w opakowaniu, skutecznie chronią go przed zarysowaniami czy uszkodzeniem. Dodatkowo do zestawu dołączono specjalną podkładkę, która umożliwia bezpieczny start oraz lądowanie.

Jeszcz więcej możliwości

Chcesz zyskać jeszcze więcej możliwości podczas nagrywania? Wystarczy, że zainstalujesz dedykowaną aplikację Insta360, która jest dostępna w sklepie Google Play oraz App Store. Za jej pomocą z powodzeniem dostosujesz i ustawisz tryby pracy, a także ustawienia fotografowania. Możesz również skorzystać ze specjalnego oprogramowania Insta360 Sphere i dowolnie edytować nagrane materiały na laptopie czy komputerze.

Model

Sphere

Przesłona

 F 2.0

Ogniskowa równoważna 35mm

7.2mm

Rozdzielczość fotografii

6080×3040 (2:1)

Rozdzielczość wideo

5760×2880@30/25/24fps
3840×1920@50/30fps
3008×1504@100fps

Format zdjęć

insp RAW (dng) (pliki raw wymagają eksportu poprzez oprogramowanie Insta360 Studio dostępne dla komputerów PC/Mac)

Format wideo

insv (eksport do innych formatów jest możliwy poprzez Aplikację na urządzenia mobilne, bądź poprzez Insta360 Studio)

Tryby fotograficzne

Standard, HDR, Interval, Night Shot, Starlapse, Burst

Tryby video

Standard Video, HDR, Timelapse, TimeShift, Loop Recording

Profile kolorystyczne

Standard, Vivid, LOG

Waga

192g (wliczając akumulator)

Wymiary

110x125x63mm

Czas pracy

48 minut

Maksymalny bitrate wideo

100Mbps

Żyroskop

6-osiowy

Wartość ekspozycji (EV)

±4EV

Zakres ISO

100-3200

Czas otwarcia migawki

Zdjęcia: 1/8000 – 120s
Video: 1/8000 – do limitu liczby klatek na sekundę dostępnych dla danego trybu

Balans bieli

2700K-6500K

Złącze USB

USB Typu-C (ładowanie urządzenia)

Pojemność akumulatora

1050mAh

Czas ładowania akumulatora

100 minut

Temperatura pracy

od -5℃ do 40℃