Insta360
Flow Standalone

Gimbal

Więcej możliwości

Twórz jeszcze lepsze materiały wideo za pomocą swojego telefonu. Insta360 Flow to innowacyjny gimbal do smartfonów, który oferuje 3-osiową stabilizację, zaawansowaną technologię śledzenia AI i mnóstwo inteligentnych funkcji. Dzięki wydajnemu akumulatorowi o pojemności 2900 mAh jego czas pracy sięga aż 12 godzin. Urządzenie ma również wbudowany selfie stick i statyw, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w różnych scenariuszach. Stabilizator może też pełnić funkcję powerbanku.

Insta360

Niezrównana stabilizacja

Z Insta360 Flow bez wysiłku przygotujesz zachwycające materiały. Gimbal wykorzystuje śledzenie AI i 3-osiową stabilizację, aby zapewnić niesamowitą płynność nawet najbardziej dynamicznych ujęć. Nieważne, czy tworzysz oryginalną relację z podróży, nagrywasz zabawy uroczych zwierzaków, czy rejestrujesz trening piłkarski swojego dziecka – teraz z łatwością uzyskasz fantastyczne rezultaty!

Nowoczesne technologie śledzenia

Insta360 Flow ułatwi Ci utrzymanie wybranego obiektu w centrum kadru. Gimbal obsługuje zaawansowaną technologię śledzenia Deep Track 3.0, dzięki czemu pozwala bez wysiłku nagrywać wskazany cel. Oferuje także dodatkowe funkcje takie jak Zoom Tracking czy Slow Motion Tracking. Dostępny jest też tryb Live Mode, który sprawdzi się podczas prowadzenia transmisji na żywo. Co więcej, nawet jeśli wybrany przez Ciebie obiekt na chwilę zniknie z pola widzenia, Flow automatycznie wznowi śledzenie, gdy tylko będzie to możliwe!

Wszystko w jednym

Insta360 Flow to nie tylko stabilizator – to wszechstronne urządzenie może pełnić również kilka innych funkcji. Wbudowany statyw ułatwi Ci nagrywanie vlogów czy tutoriali, a adapter zimna stopka umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów, na przykład mikrofonu. Do dyspozycji masz także selfie stick o maksymalnej długości 215 mm – za jego pomocą bez trudu zrobisz idealne selfie lub zdjęcie grupowe! Flow sprawdzi się też w roli powerbanku – umożliwia nawet ładowanie telefonu podczas nagrywania.

Gimbal w kieszeni

Jeszcze wygodniejsza obsługa

Z Insta360 Flow jesteś zawsze gotowy do działania. Gimbal jest bardzo wygodny w użyciu i pozwala w mgnieniu oka rozpocząć filmowanie. Wystarczy go rozłożyć i przymocować telefon za pomocą magnetycznego uchwytu! Co więcej, w wypadku iPhone’ów aplikacja Insta360 automatycznie wykrywa stabilizator i wysyła odpowiednie powiadomienie. Flow obsługuje też sterowanie za pomocą gestów. Możesz więc na przykład ustawić go na wbudowanym statywie, a następnie w prosty sposób zacząć nagrywanie!

Nagrywanie gimbalem

Ułatwione nagrywanie

Ciesz się większą swobodą. Flow został wyposażony w specjalne pokrętło SmartWheel, które zapewnia wygodny dostęp do wielu przydatnych funkcji. Za jego pomocą możesz na przykład odtwarzać wideo, sterować nagrywaniem i przełączać dostępne tryby pracy gimbala. Przykładowo, w trybie Auto stabilizator automatycznie dostosowuje swoje ustawienia do ruchów użytkownika, a tryb FPV umożliwia uzyskanie dynamicznych filmów przypominających ujęcia z drona.

Wypróbuj dostępne tryby

Twórz oryginalne materiały bez większego wysiłku. Aplikacja Insta360 oferuje mnóstwo ciekawych funkcji, które Ci to ułatwią! Shot Genie podpowie Ci, jak przygotować idealny materiał i zapewni ponad 80 szablonów do wyboru, a Hoop Mode sprawdzi się podczas nagrywania meczów koszykówki. Panorama pozwoli Ci uchwycić cały krajobraz, Dolly Zoom pomoże uzyskać świetny efekt znany z Hollywood, a dzięki TimeShift bez trudu przygotujesz ujęcie hyperlapse. Dostępna jest też funkcja Motion Timelapse. Gotowe filmy możesz edytować za pomocą programu FlashCut.

Model

Flow

Kolory

Biały, szary

Waga

Gimbal: ok. 369 g;
Magnetyczny uchwyt na telefon: 32 g;

Wymiary (bez magnetycznego uchwytu, ze złożonym statywem)

Złożony: 162,1 x 79,6 x 36 mm;
Rozłożony: 269,4 x 73,6 x 69,9 mm;

Grubość kompatybilnych smartfonów

6,9-10 mm

Szerokość kompatybilnych smartfonów

64-84 mm

Waga kompatybilnych smartfonów

130-300 g

Port

USB-C

Długość wbudowanego selfie sticka

215 mm

Wymiary wbudowanego statywu

Długość po rozłożeniu: 80 mm; Średnica po rozłożeniu: 187,6 mm;

Pojemność akumulatora

2900 mAh

Czas pracy

Do 12 h
*Przetestowano w temperaturze pokojowej (25°C), gdy gimbal był całkowicie wyważony i umieszczony na płaskiej powierzchni.

Czas ładowania

Ok. 2 h (5 V / 2 A)

Temperatura pracy

Od -10°C do 40°C

Temperatura ładowania

Od 0°C do 40°C

Zakres mechaniczny gimbala

Pan: od -230° do 100°;
Roll: od -150° do 180°;
Tilt: od -100° do 82°;

Maks. prędkość kontroli

120°/s

Wersja Bluetooth

5.0

Kompatybilność

iOS:

Urządzenia wyposażone w układy A11 lub nowsze i z wersja systemu iOS 11.0 lub nowszą, na przykład iPhone SE 2, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini;

Android:

Urządzenia spełniające następujące wymagania:

Urządzenia wyposażone w układy Kirin 980 i nowsze, w tym Huawei Mate 20, P30 i nowsze;
Urządzenia wyposażone w układy Snapdragon 845 i nowsze, w tym Samsung Galaxy S9, Xiaomi Mi 8 i nowsze;
Urządzenia wyposażone w układy Exynos 9810 i nowsze, w tym Samsung Galaxy S9, S9+, Note9 i nowsze;
Urządzenia wyposażone w układy Tensor, w tym Google Pixel 6;

Uwaga: funkcjonalności mogą się różnić w zależności od urządzenia. Przed zakupem zapoznaj się z pełną listą kompatybilności dostępną na stronie internetowej insta360.com.